На головну > Новини > Львів втретє прийме матч за Суперкубок України з футзалу


Львів втретє прийме матч за Суперкубок України з футзалу


17 Серпень 2018


У поєдинку за Суперкубок України з футзалу, який відбудеться у місті Лева 8 вересня, зійдуться між собою львівська "Енергія" та "Продексім" (Херсон).

Варто відзначити, що поточний розіграш Суперкубку України з футзалу стане дванадцятим в історії загалом, а також третім для міста-господаря Львова. Цікаво те, що в одному зі львівських матчів за Суперкубок грала й "Енергія". Було це 2007 року, втім, тоді "енергетики" зазнали поразки від "Єнакієвця" з Єнакієвого.

Якщо трішки вивчити статистику, то можна побачити, що Суперкубок України - трофей доволі непростий для "Енергії". За весь час свого існування "енергетики" боролись за звитягу у найпрестижнішому вітчизняному кубку аж 6 разів, але бодай раз підняти трофей над своїми головами їм таки не вдавалось. Саме тому протистояння з "Продексімом", яке відбудеться 8 вересня, обіцяє бути неймовірно напруженим та вже зараз тривожить думки гравців "Енергії".

Наостанок слід нагадати, що поєдинок за Суперкубок України з футзалу відбудеться у Палаці спорту "Галичина" (вул. Керченська, 8). Початок матчу заплановано на 13:00.

 

Джерело: Прес-служба Асоціації футзалу Львівщини