На головну > Новини > Львів’янка Жанна Наумова остаточно виборола право участі у ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх зі стрільби з лука


Львів’янка Жанна Наумова остаточно виборола право участі у ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх зі стрільби з лука


14 Серпень 2018


9-13 серпня 2018 року в місті Львові на базі СДЮШР «Електрон» відбувся заключний навчально-тренувальний збір (НТЗ) збірної команди України зі стрільби з лука до ІІІ Юнацьких Олімпійських Ігор зі стрільби з лука.

В рамках НТЗ кращіпредставники лучного спорту України за результатами змагального сезону серед кадетів, впродовж чотирьох днів, вели до останнього влучання стріли боротьбу за право участі у ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх  зі стрільби з лука в Аргентині.

Отже, з числа кандидатів – 6 спортсменів серед дівчат та хлопців, за системою відбору та максимально можливої кількості виборених  ліцензій для країни – 2 ліцензії, лише кращий спортсмен в категорії мав можливість здобути право на участь в Юнацьких Іграх Олімпіади 2018 року.

 Відтак, володарями заповітних ліцензій та право представляти нашу державу в ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх здобули такіспортсмени:

Хлопці:

Артем Овчинніков – м.Суми

 

Запасний:

Олександр Панциру – м.Львів

 

Дівчата:

Жанна Наумова – м.м.Львів

 

Запасна:

Орися Дідич – м.Львів

 

Незабаром спортсмени продовжать підготовку, яка відбудеться на олімпійській базі «Конча-Заспа» (м. Київ), після якої українські лучники вирушать підкоряти олімпійський п’єдестал пошани.

 

Владлен Новаковський- провідний тренер штатної збірної  команди України

зі стрільби з лука