На головну > Новини > На Яворівщині перевірено стан будівництва нових спортивних об’єктів

На Яворівщині перевірено стан будівництва нових спортивних об’єктів

10 Серпень 2018

У Яворівському районі триває будівництво нових спортивних об’єктів в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки.

Начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як та директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович перебували 9 серпня з робочим візитом на Яворівщині та здійснили моніторинг будівництва спортивних майданчиків цього району.

Спочатку було перевірено майданчики зі штучним покриттям у селищі міського типу Івано-Франкове та село Ясниська. Опісля, здійснено огляд майданчика із тренажерним обладнанням у місті Яворові та селі Залужжя, і здійснено обстеження стану футбольного майданчика зі штучним покриттям у селі Терновиця . А також проведено робочу зустріч із першим заступником голови Яворівської райдержадміністрації Ігорем Раком та завідувачем сектору молоді та спорту Яворівської РДА Романом Свистуном.

Нагадаємо, за кошти обласної програми надається фінансування у розмірі 50 тис. грн. для будівництва і встановлення тренажерного обладнання та 550 тис. грн. – на майданчики зі штучним покриттям.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА