На головну > Новини > Санкарі Львівщини успішно виступили у Літньому чемпіонаті України з санного спорту на санкороликах

10 Серпень 2018

5-8 липня 2018 року в місті Кременці Тернопільської області відбувся літній чемпіонат України  з санного спорту на санкороликах.

Чемпіони та призерами змагань стали:

Чоловіки одномісні сани

1 місце  Дукач Антон                   Львівська область

СДЮШОР «Беркут», НУ «Львівська Політехніка»

тренери  (Баїк І.Я., Вахрушев В.В.,Гарцула Т.В.)

2 місце  Мандзій Андрій              Тернопільська область

3 місце  Оболончик Олександр    Тернопільська область

Жінки одномісні сани

1 місце  Стецків Олена                 Львівсська область

СДЮШОР «Беркут», ЛШВСМ

тренери (Баїк І.Я., Вахрушев В.В.,  Гарцула Т.В.)

2 місце  Туницька Юліана            Тернопільська область

3 місце  Смага Олена                    Львівсська область

СДЮШОР «Беркут», ЛДУФК

тренери (Вахрушев В.В.,   Некотенев В.Ю., Баїк І.Я  )

Командна естафета

1 місце  Тернопільська область  ( Мандзій А., Оболончик О., Туницька Ю.);

2 місце  Львівська область  -1    ( Дукач А., Стахів І., Стецків О.);

3 місце  Львівська область  -2     ( Пилипів О.-Р., Лисецький А., Смага О.).

Також варто відзначити спортсменів Львівщини, які зайняли 4 місце у одномісних санях: Ігоря Стахіва (ЛСДЮШОР «Беркут», ЛШВСМ; тренери – Баїк І.Я., Ковальчук М.О., Гарцула Т.В.) та Олену Шумову (СДЮШОР «Беркут», ЛШВСМ; тренери – Баїк І.Я., Вахрушев В.В.,  Гарцула Т.В.).