На головну > Новини > На Львівщині відбудеться благодійне сходження на гору Пікуй

На Львівщині відбудеться благодійне сходження на гору Пікуй

08 Серпень 2018

11-12 серпня 2018 року з нагоди Міжнародного дня альпінізму на Львівщині відбудеться фізкультурно-масовий захід – сходження на гору Пікуй.

Організаторами виступили управління туризму та курортів спільно з управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Захід проводиться не лише з метою популяризації фізкультурно-спортивного руху, а й передбачає благодійний збір коштів для закупівлі обладнання «Joёlette» (далі – «джульєтки») із електропідсилювачем в рамках проекту «On 3 wheels» («На трьох колесах»).

Варто зазначити, за допомогою цього спеціального триколісного хендбайку - «джульєтки», люди з церебральним паралічем зможуть мандрувати в гори. Загальна вартість цього обладнання становить 6000 євро. Відтак, мешканців Львівщини та любителів спортивно-оздоровчого туризму запрошують долучитись до цього благодійного заходу, і побачити надзвичайні краєвиди Українських Карпат – гори Пікуй.

Також у заході братимуть участь збірні команди районів та міст обласного значення, а також фахівці галузі фізичної культури та спорту Львівщини.

Місце таборування команд (проживання в наметах) та початок сходження у с. Велике Гусне Турківського р-ну. Приїзд команд 11 серпня. Сходження на гору Пікуй відбудеться 12 серпня о 10:00 год. Також 11 серпня о 18:00 год заплановане вшанування пам’яті Романа Мотичака – першого полеглого військовослужбовця Турківського району у зоні АТО та проведення конкурсу патріотичної пісні.

Окрім цього, 11 серпня 2018 року о 12 год відбудеться урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у м. Турка, облаштованого в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки.

Щоб стати учасником сходження необхідно заповніть коротку реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/S3Evnw. Заплановано, що у благодійному сходженні братимуть участь близько 120 осіб.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА