На головну > Новини > На Львівщині відбулось урочисте відзначення кращих спортсменів Львівщини за підсумками першого півріччя

03 Серпень 2018

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту»   сьогодні, 3 серпня, управлінням фізичної культури та спорту ЛОДА проведено урочисте нагородження кращих спортсменів Львівщини за підсумками першого півріччя цього року.

Урочисту церемонію нагородження відкрив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, який побажав спортсменам вболівати та підтримувати один одного, аби кожна перемога була спільною.

«Коли переможе один, звичайно, що це є фантастика і великий успіх! Але якщо перемагає команда, держава, й нація в цілому, то це набагато сильніше і воно пізніше сторицею віддасться і повернеться», – зауважив Олег Синютка.

Керуючий справами Львівської облради Валентин Харлов також звернувся з вітальним словом та побажаннями до спортсменів.  Він зокрема зазначив, що Львівщина завжди славилась визначними спортсменами і їхні досягнення – це завжди успіх для усієї області.

«Нагородження спортсменів – це не лише фінансова підтримка, але й суттєво визначає пріоритети. Адже увага і визнання спортсменів суспільством є вкрай потрібною, і це підвищує результативність наших спортсменів», – сказав голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Також у заході брали участь: представники спортивних федерацій з видів спорту, фізкультурно-спортивних товариств, спортсмени, тренери та журналісти.

Під час заходу 10-ть кращих спортсменів Львівщини урочисто отримали грошові сертифікати. Зокрема, заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової Павло Коростильов, майстер спорту України з тенісу настільного Соломія Братейко, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Панциру, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Оксана Лівач, майстер спорту України з вільної боротьби Анастасія Шустова, майстер спорту України зі стрільби з лука Жанна Наумова, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександра Кукурузяк, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Озимок Дмитро, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Тарас Мазовський, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Юрій Зуб.

Окрім цього, грошові сертифікати отримають ще троє кращих спортсменів, які  також стали переможцями та призерами офіційних світових та європейських змагань. Серед них: майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Роман Гладиш, майстер спорту України міжнародного класу з карате Станіслав Горуна, кандидат в майстри спорту України з гімнастики художньої Христина Погранична.

Нагадаємо, всього грошовими винагородами буде відзначено 195 спортсменів Львівської області з олімпійських видів спорту, які впродовж I-IIкварталів 2018 вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня. Загальна вартість грошових винагород становить 399 200 гривень.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА