На головну > Новини > На Львівщині успішно завершився міжнародний пробіг антикварних автомобілів «Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича»

02 Серпень 2018

Вперше, 20-28 липня 2018 року в рамках міжнародного пробігу антикварних автомобілів в Україні «Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича «Вогнем і мечем», 35 екіпажів антикварних автомобілів із України, Данії, Нідерландів, Польщі та Німеччини презентували себе на території – Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Туристичний пробіг ретроавтомобілів організований в Україні спільно з міжнародним клубом «CAAR» (Клуб античних автомобілів та райдів – польський підрозділ, м. Варшава) та Авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак» (м. Львів). На території Львівщини проведенню пробігу сприяли: управління фізичної культури та спорту ЛОДА, Жовківська райдержадміністрація та Золочівська міська рада.

Старт міжнародного пробігу розпочався у Варшаві та пройшов містами та замками за маршрутом: м. Львів – м. Кременець – м. Збараж – м. Тернопіль – м. Теребовля – м. Камянець-Подільський – смт Сатанів – м. Тернопіль – м. Золочів – м. Жовква, а фінішував у польській столиці. Автомобілі подолали безліч кілометрів, і кожен іноземний учасник захопився красою українських замків, визначною історією та природою України.

На території Львівської області учасники ретропробігу перебували декілька днів та представили виставку унікальних ретро-автомобілів у Золочеві та Жовкві.

Оксана Никируй, управління фізичної культури та спорту ЛОДА