На головну > Новини > Кращих спортсменів Львівщини відзначать грошовими нагородами за підсумками першого півріччя

01 Серпень 2018

3 серпня о 10 год у конференц-залі Євроготелю, що у Львові на вулиці Тершаковців, 6-А,   відбудеться урочисте вручення сертифікатів на отримання грошових винагород з олімпійських видів спорту для спортсменів Львівщини, які за підсумками I-IIкварталу 2018 року стали переможцями та призерами офіційних світових та європейських змагань.

Під час заходу 10-ть кращих спортсменів Львівщини урочисто отримають грошові сертифікати, за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, голови Львівської облради Олександра Ганущина, представників спортивної федерацій, фізкультурно-спортивних товариств, тренерів та журналістів. Серед них: заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової Павло Коростильов, майстер спорту України з тенісу настільного Соломія Братейко, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Панциру, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Оксана Лівач, майстер спорту України з вільної боротьби Анастасія Шустова, майстер спорту України зі стрільби з лука Жанна Наумова, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександра Кукурузяк, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Озимок Дмитро, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Тарас Мазовський, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Юрій Зуб.

Нагадаємо, нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».

Всього грошовими винагородами буде відзначено 195 спортсменів Львівської області з олімпійських видів спорту, які впродовж I-IIкварталів 2018 вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня. Загальна вартість грошових винагород становить 399 200 тис. грн.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА