На головну > Новини > Шаховим турніром на Яворівщині вшанували 153-тю річницю від дня народження Андрея Шептицького

31 Липень 2018

Нещодавно у селі Прилбичі Яворівського району відбувся шаховий турнір, присвячений 153-й річниці від дня народження митрополита Андрея Шептицького.   Загалом у турнірі змагалось 28 юних шахістів.

Ініціатором турніру на батьківщині митрополита Андрей Шептицького виступив Новояворівський шаховий клуб, за сприяння сільського голови села Прилбичі Романа Вороняка.

Преосвященний владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії благословив шахістів на добрі починання та успішний турнір.

На відкритті був присутній голова Яворівської районної ради Володимир Сичак та його заступник Володимир Мацелюх.

Переможцями серед хлопців стали:

1. Глова Маркіян

2. Серафим Владислав

3. Шуліга Максим

Серед дівчат:

1. Підляська Софія

2. Козлова Дарія

3. Губка Франческа

Серед шахістів 4 розряду:

1. Ковалишин Дмитро

2. Гузій Андрій