На головну > Новини > Шахісти Львівщини з Городка успішно виступили на турнірі в Чехії

Шахісти Львівщини з Городка успішно виступили на турнірі в Чехії

31 Липень 2018

28 липня  2018 року в чеському місті Пардубіце завершився один з  наймасовіших шахових фестивалів світу, в якому брали участь понад 1000 шахістів зі 46 країн.

Змагання у всіх кваліфікаційних турнірах  відбувались за швейцарською системою в 9 турів з класичним контролем часу.

Львівщину на фестивалі представляли шахісти з Городка: міжнародний майстер Андрій Грех, майстер ФІДЕ Володимир Мелешко та їхні вихованці – Дарина Грига та Андрій Ільків.

Андрій Грех відняв від свого міжнародного рейтингу 2 пункти, а Володимир Мелешко додав 4,8 пункти.

У турнірі «С» серед 264 шахістів світу виступили учні 5 класу Городоцької гімназії, першорозрядники Дарина Грига та Андрій Ільків.

Дарина Грига виборовши 6 перемог та три поразки стала третьою серед жінок у турнірі «С» та третьою серед учасників з рейтингом  <1700. Відтак, додала до свого міжнародного рейтингу фантастичні 141,6 пункти.

Шахіст Андрій Ільків здобувши 6 перемог, дві нічиї та одну поразку, став першим серед дітей до 14 років і посів 8 місце в турнірі, та додав  до свого міжнародного рейтингу 76 пунктів.

Варто зазначити, у серпні 2018 року Дарина Грига представлятиме Україну у чемпіонаті Європи в Латвії.

Вітаємо юних шахістів та їхніх тренерів з успішним виступом! Бажаємо нових творчих злетів та перемог!