На головну > Новини > Львів’янин Дмитро Озимок виборов «срібло» у складі юніорської каное-четвірки на чемпіонаті світу

30 Липень 2018

Нещодавно завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді (U-23) та юніорів,   який відбувався з 26 до 29 липня у болгарському місті Пловдів.

Загалом збірна команда України на цих змаганнях завоювала 4 медалі, з них одну виборов представник Львівщини Дмитро Озимок.

У юніорській каное-четвірці на дистанції 500 метрів третю медаль для України вибороли: Дмитро Озимок (Львів), Олександр Яцюк (Луцьк), Павло Семенюк (Ковель), Ілля Шаргородський (Южного). Вони фінішували з другим результатом, поповнивши скарбничку срібною нагородою.