На головну > Новини > На Львівщині визначили найсильнішу команду десантно-штурмових військ у Всеукраїнському чемпіонаті з функціонального багатоборства


На Львівщині визначили найсильнішу команду десантно-штурмових військ у Всеукраїнському чемпіонаті з функціонального багатоборства


29 Липень 2018


У неділю, 29 липня, у Львові неподалік пам'ятника Т. Г. Шевченку відбувся ІІ-й Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства серед підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

 

Урочисте відкриття чемпіонату розпочалось із підняття прапору України та десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Цю почесну місію надано представнику команди-переможця I-го Всеукраїнського чемпіонату з функціонального багатоборства майору Дмитру Солошенку - начальникові фізичної підготовки та спорту 25-тої окремої повітряно-десантної бригади, учаснику АТО і головному старшині 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, кавалеру ордену «За міжність» ІІІ ступеня, учаснику АТО – Олександру Кліщу.

 

З вітальним словом до учасників змагань виступили: начальник штабу-перший заступник командувача ДШВ ЗСУ, генерал-майор Андрій Ковальчук, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та Президент Федерації функціонального багатоборства України Антон Маляренко.

 

Багатотисячні глядачі побачили, як змагались понад 100 учасників за звання найсильнішої команди десантно-штурмових військ, на унікальній кросфіт-арені просто неба. Серед них: Дніпровська 25-та окрема повітряно-десантна бригада, Миколаївська 79-та окрема десантно-штурмова бригада, Львівська 80-та окрема десантно-штурмова бригада, 81-ша окрема аеромобільна бригада, яка базується в зоні АТО, Житомирська 95-та окрема десантно-штурмова бригада та Житомирський 199-тий навчальний центр ДШВ.

 

Під час змагань атлети виконали три комплекси вправ, у яких показали свої фізичні якості. Глядачі спостерігали з особливим захопленням виконання комплексу вправ: кидки медболу в мішень, віджимання на низькорівневих кільцях, махи гирею двома руками, ривок гантелі, трастер з ящиком, станова тяга зі 120 кілограмовою штангою, присідання з сандбегом на плечах, жим з грудей стоячи, носки до перекладини, фронтальні бурпі через ящик, підтягування на перекладині, перенос йоку на різну дистанцію, прес з медболом, гребля та багато інших.

 

Українські десантники зі запалом та жагою до перемоги показали запеклу боротьбу та унікальні рекорди, які назавжди залишаться у пам`яті гостей та жителів Львівщини.

 

Перше місце та титул найсильнішої команди у ІІ-му Всеукраїнському чемпіонаті з функціонального багатоборства вибороли атлети Житомирської 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Другу сходинку посіла команда 79-ої бригади з Миколаєва, а третє виборола Львівська 80-та окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ.

 

Нагадаємо, організаторами змагань виступили Федерація функціонального багатоборства України, командування десантно-штурмових військ та Львівська обласна державна адміністрація.

 

Довідково:

 

Житомирська 95-та окрема десантно-штурмова бригада почала формуватись 12 грудня 1992 року.

 

З березня 2014 року військовослужбовці 95 окремої десантно – штурмової бригада стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України від зовнішнього втручання ворога.

 

Особовим складом 95 бригади було здійснено найдовший РЕЙД в світовій історії війн, а саме 470 кілометрів, з них 170 кілометрів по тилах ворога. В ході Рейду було знищено 3 ворожі блокпости, а також створено коридор для виходу з оточення підрозділів кількістю 3000 осіб та понад 250 одиниць техніки.

 

Особовий склад приймав участь у звільненні міст Слов'янськ, Краматорськ, Лисичанськ та інших населених пунктів Донецької та Луганської областей.

 

Понад 150 військовослужбовців частини є кавалерами ордену “За мужність” та понад 50 лицарями ордену “Богдана Хмельницького”.

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА