На головну > Новини > У селі Сапіжанка Кам’янка-Бузького району відкрито новий футбольний майданчик

У селі Сапіжанка Кам’янка-Бузького району відкрито новий футбольний майданчик

28 Липень 2018

28 липня у селі Сапіжанка Кам’янка-Бузького району відбулось урочисте відкриття нового футбольного майданчика, облаштованого в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України».

На урочистому відкритті були присутні: начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович, завідувач сектору молоді та спорту Кам’янка-Бузької РДА Тарас Койда, голова Дернівської сільської ради Віталій Шульган та народний депутат України Михайло Бондар.

Для гостей відбувся святковий концерт з виступами дитячих колективів. Після освячення майданчика на новому міні-футбольному полі зіграли в турнір місцеві юнацькі команди.

Нагадаємо, загальна вартість робіт становить 1 499 000 грн, з них 337 000 грн. з обласного бюджету, 413 000 грн. з місцевого та 749 000 грн. – державного.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА