На головну > Новини > На Львівщині відзначили найкращу спортсменку за підсумками травня Христину Пограничну


На Львівщині відзначили найкращу спортсменку за підсумками травня Христину Пограничну


27 Липень 2018


Сьогодні, 27 липня, у конференц-залі Гранд-Готелю урочисто нагородили найкращу спортсменку Львівщини у травні – гімнастку Христину Пограничну,  а також її тренерів Ірину Руду та Людмилу Яковенко.

Більшістю голосів членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області лауреатом спортивного травня обрано молоду талановиту представницю художньої гімнастики Христину Пограничну (тренери Ірина Руда та Людмила Яковенко).

Юну спортсменку привітав начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

“За кожною перемогою важка праця і наполегливість, приємно, що такі спортсмени як Христина Погранична представляють нашу країну, бо тоді про нас дізнається увесь світ”, - зазначив Роман Хім’як.

Зазначимо, п’ятнадцятирічна спортсменка відзначилася в травні 2018 року кілька разів на офіційній міжнародній арені. Зокрема, на початку місяця здобула впевнену перемогу в індивідуальній першості турніру з художньої гімнастики XVII Всесвітньої літньої Гімназіади-2018, що тривала в Марокко упродовж 2-9 травня, де додала до індивідуальної перемоги «золоті» медалі у фіналі вправи зі стрічкою та «срібло» у вправах з обручем, м’ячем та булавами.

Відтак, представниця СК «Ніка» та львівської ДЮСШ «Галеон» ФСТ «Україна», учениця 9 класу Львівської Української приватної гімназії Христина Погранична у складі юніорської збірної команди України виборола чотири срібні (загальнокомандне; у вправах з м’ячем, обручем та булавами) та одну бронзову (у вправі з обручем) медалі на міжнародних змаганнях серії Гран-Прі з художньої гімнастики в м. Холоні (Ізраїль).

Джерело: loda.gov.ua