На головну > Новини > В Мінмолодьспорту обговорили відновлення стрілецького комплексу Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Мінноборони

27 Липень 2018

В Мінмолодьспорту відбулась розширена нарада, присвячена відновленню стрілецького комплексу бази літніх видів спорту Міноборони у Львові.

Як повідомлялося, будівля комплексу дуже постраждала під час пожежі, яка сталась у червні цього року. Саме у цьому комплексі готувалась до змагань переважна частина збірної України з кульової стрільби.

У розширеній нараді під головуванням Міністра Ігоря Жданова, взяли участь керівництво Мінмолодьспорту, заступник Міністра освіти Роман Греба, голова Спортивного Комітету МОН Вадим Стеценко, начальник Управління фізичної культури і спорту Міноборони Юрій Фіногенов, Руслан Сеник, директор Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Мінноборони, президент Федерації стрільби України Олег Волков, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім'як.

Під час наради учасники напрацювали план дій щодо реконструкції об'єкту та його підготовки до проведення Студентського чемпіонат світу з кульової й стендової стрільби, який має відбутися 2020 р.

Юрій Фіногенов зазначив, що Міністерство оборони вже виділило необхідні кошти на розробку проектно-кошторисної документації. Планується також передбачити кошти в бюджеті на 2019 р. на відновлювальні роботи та розбудову сучасної інфраструктури для стрілецьких видів спорту.

Ігор Жданов наголосив, що Мінмолодьспорту надаватиме всебічну підтримку відновленню, і готове допомогти із закупівлею необхідного обладнання. Міністерство освіти, в свою чергу, візьме на себе організаційні витрати, пов’язані з проведенням студентського чемпіонату світу.

"Впевнений, що об’єднавши зусилля, зможемо зробити все заплановане. В результаті Україна отримає сучасний стрілецький спорткомплекс, який ефективно працюватиме на потреби армії та підготовку наших збірних команд до міжнародних змагань та Олімпійських ігор", - зазначив Міністр.

Джерело: dsmsu.gov.ua