На головну > Новини > Відбулося розширене засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

26 Липень 2018

26 липня 2018 року у селі Наварія Пустомитівського району відбулось виїзне засідання колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Прибувши у Наварію учасники колегії ознайомились з історією села, оглянули матеріально-технічну та спортивну базу Наварійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – гімназії, що на вулиці вул. Музичній, 20.

Опісля розпочалось саме засідання виїзної колегії управління фізичної культури та спорту ЛОДА у приміщенні Наварійської школи-гімназії.

Відповідно до порядку денного розглянуто питання про: хід підготовки спортсменів Львівщини до участі в ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх та ІІІ Іграх Нескорених у 2018 році, стан та перспективи розвитку веслування в області та антидопінговий контроль у спорті.

Також в рамках засідання начальник управління фізичної культури тас порту ЛОДА Роман Хім’як відзначив грамотами кращих представників спортивного активу Пустомитівщини та представників веслувального спорту Львівщини.

Виїзне засідання колегії завершилось оглядом навчально-спортивних баз озера Наварія та знайомство з діяльністю навчально-спортивної веслувальної бази Львівського обласного відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, веслувальної бази ДЮСШ № 3 міста Львова, веслувальної бази СДЮСШОР «Веслярик» та місцевого храму.