На головну > Новини > Львівські десантники готуються до другого Всеукраїнського чемпіонату з функціонального багатоборства


Львівські десантники готуються до другого Всеукраїнського чемпіонату з функціонального багатоборства


24 Липень 2018


Сьогодні, 24 липня, у кросфіт залі «Lviv gym REVAT» відбулось відкрите тренування десантників, які братимуть участь в II Всеукраїнському чемпіонаті з функціонального багатоборства серед підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

 

Участь у тренуванні взяла команда 80 окремої десантно-штурмової бригади «Реват 80 ОДШБР».

 

Також в рамках тренування проведено брифінг за участі начальника управління фізичної культури та спорту Романа Хім'яка, тренерів команди «Реват 80 ОДШБР» Сергія Захарука, Юліана Череватого та начальника управління фізичної підготовки десантно-штурмових військ ЗСУ, підполковника Андрія Палагіна.

 

Нагадаємо, 29 липня, на Львівщині визначать найсильнішу команду десантно-штурмових військ у другому Всеукраїнському чемпіонаті з функціонального багатоборства серед підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Змагання відбуватимуть на унікальній кросфіт-арені просто неба у Львові на площі перед пам'ятником Т.Шевченку. Початок о 15 год.

 

Організатори змагань: Федерація функціонального багатоборства України, командування десантно-штурмових військ, Львівська обласна державна адміністрація.

 

Запрошуємо усіх охочих підтримати наших бійців у цих змаганнях! Вхід - вільний!

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА