На головну > Новини > Львівські судді визначили кращих у футзалі

Львівські судді визначили кращих у футзалі

27 Лютий 2012

У Львові на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Інтерспорт» завершилися змагання з футзалу, в яких змагалося 11 команд львівських судів. Провівши в січні – лютому 55 ігор, кращими виявилися команди: Львівського апеляційного адміністративного суду, Сихівського суду та друга команда Львівського апеляційного адміністративного суду.

Організатори змагань – серед яких спортивно-оздоровчий комплекс «Інтерспорт» (президент Василь Ільків), відділ спорту Львівської міської ради, й за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації відзначили також кращого бомбардира Романа Онишкевича (капітан команди Сихівського суду), який забив загалом 36 голів; кращого воротаря – Олега Бацика; кращого гравця турніру – Євгена Гультаєва, які представляли команду Львівського апеляційного адміністративного суду-1. Спеціальним призом було нагороджено також голову Львівського апеляційного адміністративного суду Сергія Богаченка, який грав у команді-переможниці й відзначився як кращий ветеран спорту.