На головну > Новини > Розпочався прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів «Social Project Awards»

20 Липень 2018

Міністерство молоді та спорту України, журнал PROactive за підтримки компанії «Цитрус» оголошують про старт прийому заявок на другу премію соціальних проектів — Social Project Awards!

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards.

Основна мета — розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно й відповідально.

Проекти оцінюватимуться колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Особливістю цього року є нова номінація «Ідея», куди учасники можуть подати проект на його першій стадії — ідеї.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт / здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.

Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів необхідно до 29 серпня 2018 року подати завяку.

Подати заявку та ознайомитись з детальнішою інформацією можна за покликом: https://awards.org.ua/та за телефоном: (093) 100 73 76.

Просимо також поширити цю інформацію для усіх громадських організацій.