На головну > Новини > На Дрогобиччині здійснено моніторинг стану спортивних об’єктів

На Дрогобиччині здійснено моніторинг стану спортивних об’єктів

18 Липень 2018

Сьогодні начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як спільно з директором   ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадимом Климовичем перебували з робочим візитом на Дрогобиччині.

Серед присутніх були: заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Василь Качмар, сільський голова Модрич Мирон Флюнт, завідувач сектору фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім'ї та спорту Дрогобицької міської ради Орест Соломчак та головний спеціаліст з питань молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Ковалишин.

У рамках візиту оглянуто стан будівництва спортивних об’єктів у місті Дрогобичі та Дрогобицькому районі.

Спершу комісія оглянула стадіон «Галичина» у місті Дрогобичі, реконструкція якого планується цього року за кошти бюджету розвитку. Станом на сьогодні, здійснюється підготовка проектно-кошторисної документації для цього об’єкту.

Окрім цього, неподалік дитячо-юнацької спортивної школи у Дрогобичі перевірено незавершене будівництво спортивного майданчика зі штучним трав’яним, і наливним покриттям та біговою доріжкою, за кошти державного фонду регіонального розвитку 2017 року. А в Дрогобицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 16 обстежено футбольне поле. Будівництво цього об’єкту здійснювалось в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України».

Також на Дрогобиччині перевірено спортивні майданчики у селі Модричі. Зокрема, футбольне поле 42х22 зі штучним трав’яним покриттям, збудоване за кошти обласної програми «Спортивний майданчик» у 2016 році та майданчик із наливним покриттям для гри у волейбол та баскетбол – за кошти громади.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації ЛОДА