На головну > Новини > На Львівщині визначать найсильнішу команду десантно-штурмових військ у Всеукраїнському чемпіонаті з функціонального багатоборства


На Львівщині визначать найсильнішу команду десантно-штурмових військ у Всеукраїнському чемпіонаті з функціонального багатоборства


18 Липень 2018


29 липня у Львові неподалік пам'ятника Т. Г. Шевченку відбудеться ІІ-й Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства   серед підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

 

Понад 100 учасників змагатимуться просто неба на унікальній кросфіт-арені за звання «Найбільш фізично підготовлена команда військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗСУ».

 

Українські десантники завжди відрізнялись своїми запалом та жагою до перемоги, відтак, запекла боротьба, неймовірні здійснення та рекорди гарантовані, бо кожна команда боротиметься, аби не втратити свій шанс стати найкращими у своєму виді військ.

 

Реєстрація розпочнеться о 14 год. Початок чемпіонату о 15 год.

 

Організатори змагань: Федерація функціонального багатоборства України, командування десантно-штурмових військ, Львівська обласна державна адміністрація.

 

За детальнішою інформацією звертайтесь в управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, тел.(032) 238-48-81.

 

Вхід для усіх охочих – вільний!

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА