На головну > Новини > Веслувальники Львівщини повернулись із золотими нагородами особистого чемпіонату України на байдарках і каное

17 Липень 2018

З 12 до 15 липня 2018 року в місті Дніпро тривав особистий чемпіонат України на байдарках і каное.

Особистий Чемпіонат України був основним відбором до головного старту сезону – чемпіонату світу, який відбудеться в Португалії наприкінці серпня цього року.

Суддівство змагань здійснювали: головний суддя змагань, суддя НК С.Г.Лесь, головний секретар змагань, суддя НК Т.Г.Большакова, суддя Національної категорії З.М. Венгер та представник Мінмолодьспорту України Т.В. Кострома.

За підсумками чемпіонату, веслувальники Львівщини вибороли: золото в чотирьох видах дистанції, срібло – у трьох і бронзу – в двох.

Чемпіонами змагань стали:

Анастасія Горлова - К-2-200м та К-4-500м

Віталій Вергелес - С-2-200м

Василь Чедрик - К-2-500м

Віталій Брезіцький - К-2-500м

Срібні нагороди завоювали:

Чедрик Василь - К-4-1000

Брезізький Віталій - К-4-1000м

Вергелес Віталій - С-1-200м та С-2-500м

Бронзові медалі здобули:

Нагорний Сергій - С-2-1000м

Горлова Анастасія - К-1-200м та К-2-500м

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з успішними результатами!

З повним переліком результатів змагань можна ознайомитись на сайті Федерації каное України: file:///C:/Users/01/Downloads/UkrChamp-2018_full-results.pdf .