На головну > Новини > Четверо львівських лучників змагатимуться у ІV етапі Кубку світу зі стрільби з лука

16 Липень 2018

Завтра, 17 липня, у столиці Німеччини Берліні розпочинаються кваліфікаційні змагання заключного ІV етапу Кубку світу зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів.

Цьогоріч за найвищими нагородами Кубку світу на змагання прибули 384 кращих  лучники, які представляють 52 країни світу.

Національна збірна України представлена 8 лучниками, з них четверо – львів’яни. Зокрема, Юрій Гавелко, Сергій Макаревич, Вероніка Марченко та Соломія Гнип.

Повний склад Національної збірної України зі стрільби з лука:

Чоловіки:                                                   Жінки:

Юрій Гавелко – м.Львів                           Вероніка Марченко – м.Львів

Сергій Макаревич – м.Львів                   Соломія Гнип – м.Львів

Микита Шишкін -  м.Суми                        Анастасія Павлова – м.Нова Каховка

Віктор Рубан – м.Харків                            Ірина Хочина – м. Суми

Владлен Новаковський- провідний тренер штатної збірної  команди України