На головну > Новини > На Львівщині майже три сотні велосипедистів змагались у популярному гірському веломарафоні «Gran Fondo 2018»

16 Липень 2018

Вдруге, 14 липня, у Старому Самборі відбувся офіційний старт веломарафону в найпопулярнішому світовому форматі Gran Fondo.   Ці змагання вже стали традиційними для Львівщини.

Організатором веломарафону виступив Львівський велосипедний клуб, за підтримки Львівської облдержадміністрації,  Старосамбірської та Турківської райдержадміністрації і міської ради, створивши справжнє свято для велолюбителів.

На центральній площі міста Старий Самбір зібралося майже три сотні велосипедистів, з метою підкорення гірської траси у двох категоріях: 120 км та 90 км з набором висоти 1714 м.

Старт і фініш обох дистанцій відбувався у Старому Самборі. Першим підкорив трасу на дистанції 90 км Василь Набока, велогонщик зі Львова. Цього року він покращив свій результат гонки, встановивши новий рекорд – 90 км за 2 год. 14 хв. 02 сек.

Лідером гонки на дистанції у 120 км. став киянин Борис Бакуринський, який показав кращий час – 03 год. 11 хв. 46 сек.

Орест Куценко, управління фізичної культури та спорту ЛОДА