На головну > Новини > Визначилися переможці шостої обласної спартакіади Львівщини «Сила духу – 2018»


Визначилися переможці шостої обласної спартакіади Львівщини «Сила духу – 2018»


13 Липень 2018


Нещодавно у м. Миколаєві завершилися обласні змагання за програмою шостої спартакіада Львівщини «Сила духу».   На змагання прибуло 14 команд, з районів та міст обласного підпорядкування області, а саме команди:  міст Львова, Трускавця, Червонограда та збірні районів: Бродівського, Буського, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Перемишлянського, Кам'янсько-Бузького, Миколаївського, Пустомитівського, Сокальського, Стрийського, Яворівського.

 

Загальна кількість учасників змагань понад 60 осіб.

 

Замовником цього заходу виступив Фонд соціального страхування України в особі управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області, а його організація і проведення забезпечувалася Львівською обласною організацією ФСТ «Спартак» спільно з Миколаївською районною державною адміністрацією.

 

До програми Спартакіади було внесено змагання з шести видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс, шахи.

 

На урочистому відкритті змагань учасників вітали члени організаційного комітету: начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Ігор Луцишин, перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський; заступник голови Миколаївської районної ради Євген Дзюбайло; заступник голови Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Ігор Власенко та ін.

 

Змагання в кожному виді спорту відбувалися в напруженій боротьбі, де учасники докладали максимум зусиль щоби досягти свого найкращого результату.

 

Відтак в турнірі з настільного тенісу серед жінок срібну медаль виборола Людмила Купрєєва (Золочівський район), а переможницею стала Ірина Шульц (м. Трускавець). У змаганнях серед чоловіків Петро Яковенко (м. Червоноград) виборов бронзову нагороду, Сергій Гнатишин (Яворівський район) - срібну медаль і на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Микола Михалюк (м. Червоноград). Серед учасників, які змагалися у візку Андрій Войтович (Пустомитівський район) замкнув призову трійку, Роман Гутник (м. Львів) став срібним призером, а його товариш по команді Андрій Мостовий (м. Львів) виявився переможцем змагань.

 

У командному заліку змагань з настільного тенісу місця розподілилися таким чином:

І місце – м. Львів

ІІ місце – м. Червоноград

ІІІ місце – Яворівський район

 

За програмою змагань з дартсу було зареєстровано найбільшу кількість учасників: 25 чоловіків, 5 жінок та 4 спортсмени у візку. Учасники змагалися у двох вправах: метання дротиків з положення сидячі і з положення стоячи. В залік зараховувалася сума з двох спроб. При цьому третє місце виборов Роман Городній (Яворівський район), з різницею в одне очко Ігор Михайліцький (Золочівський район) став другим, поступившись переможцю змагань Ігорю Барану (м. Червоноград). Серед жінок замкнула трійку Ірина Шульц (м. Трускавець), другою фінішувала Ольга Харченко (м.Львів), а стриянка Галина Марушка з великим відривом у 28 очок стала переможницею змагань. В конкурсі серед учасників на візку третім став Андрій Войтович (Пустомитівський район), а львів’яни Андрій Мостовий і Роман Гутник піднялися відповідно на другу та першу сходинки п’єдесталу пошани.

 

У командному заліку місця розподілилися так:

І місце – м. Червоноград

ІІ місце – Золочівський район

ІІІ місце – Яворівський район

 

Емоційно й насичено відбулися змагання з бомбаскету, де учасники змагалися у двох вправах: кидання м’яча в баскетбольний кошик з положення сидячи і з положення стоячи. В змагання серед чоловіків Василь Кулеба (Золочівський район) став володарем бронзової медалі, а перше і друге місця розіграли червоноградці Ігор Косов та Богдан Подоляк, де Б. Подоляк отримав перемогу. Серед візочників змагалися двоє спортсменів Андрій Войтович (Пустомитівський район) та Андрій Мостовий (м. Львів), який і здобув перемогу.

 

У командному заліку місця розподілилися таким чином:

І місце – м. Львів

ІІ місце – Золочівський район

ІІІ місце – м. Червоноград

 

В атлетичних видах програми – змаганнях з армреслінгу та гирьовому спорті також точилася напружена боротьба, яка викликала захоплення не тільки в учасників, а і в чисельних вболівальників. Спортсмени змагалися у двох вагових категоріях: до 85 кг та +85 кг. В армреслінгу у легшій ваговій категорії третє місце виборов Григорій Лучин (м. Червоноград), Василь Кулинич (м. Дрогобич) став другим, а перемогу здобув Ростислав Стращук (м. Червоноград). У важчій ваговій категорії +85 кг Володимир Жабін (м. Червоноград) посів третє місце, Юрій Маланчук (Яворівський район) обійшов попередника на одну позицію, а переможцем став Андрій Смулка (Сокальський район). У командному заліку місця розподілилися таким чином:

 

І місце – м. Червоноград

ІІ місце – Золочівський район

ІІІ місце – Сокальський район

 

В гирьовому спорті у ваговій категорії до 85 кг бронзу виборов Василь Кулинич (м. Дрогобич), а Володимир Андрущак (м. Червоноград) переміг – Богдана Лисецького (Сокальський район). У важковаговиків Володимир Жабін (м. Червоноград) зробив дубль з бронзовою нагородою, Василь Кулеба (Золочівський район) став другим а сокальчанин Андрій Смулка виявився переможцем. У командному заліку місця розподілилися наступним чином:

 

І місце – Сокальський район

ІІ місце – м. Червоноград

ІІІ місце – Золочівський район

 

За програмою змагань з шахів взяли участь лише чоловіки. Микола Бадьо (м. Дрогобич) виборов бронзову медаль, срібло здобув Іван Погорілець (м. Червоноград), а переможцем другий рік поспіль став Мирослав Кутира (м. Червоноград). У командному заліку місця розподілилися таким чином:

 

І місце – м. Червоноград

ІІ місце – Сокальський район

ІІІ місце – м. Дрогобич

 

Відтак у загальнокомандному комплексному заліку за сумою усіх видів програми спартакіади виявилися такі результати:

 

І місце – м. Червоноград

ІІ місце – Золочівський район

ІІІ місце – м. Львів

 

Після завершення змагань Спартакіади всі учасники були надзвичайно задоволені й навіть ті, що не отримали медалей, настрій у всіх був бадьорий і лише трохи суму додавало те, що змагання вже завершилися.

 

Всі призери та переможці змагань були відзначені медалями відповідного ґатунку, команди за видами спорту - кубками, а команди-переможці у загальнокомандному комплексному заліку - кубками та грамотами. Нагородження проводили голова організаційного комітету Ігор Луцишин, перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський; заступник голови Миколаївської районної ради Євген Дзюбайло.

 

За підсумками цих обласних змагань буде сформовано збірну команду Львівщини, яка 11-14 вересня 2018 року візьме участь у фінальній частині Всеукраїнської Спартакіади «Сила духу», що відбудеться  у м. Ужгороді.

 

Ігор Власенко, головний суддя змагань