На головну > Новини > На Львівщині розпочалась підготовка до Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень»


На Львівщині розпочалась підготовка до Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень»


12 Липень 2018


Відповідно до доручення заступника голови Львівської облдержадміністрації О.О. Стоколос-Ворончук від 11 липня 2018 № 6, в області розпочалась підготовка  до проведення спортивно-масових заходів у рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень», які традиційно відбуваються з нагоди Дня фізичної культури та спорту на початку вересня. Щорічно свято відзначається в Україні у другу суботу вересня, а цього року припадає на 8 вересня.

 

Серед низки спортивних заходів: вікторини, диспути, семінари, конкурси, конференції, усні журнали, зустрічі з видатними спортсменами, тренерами, ветеранами та діячами фізичної культури та спорту, міні-турніри, естафети, показові виступи вихованців спортивних шкіл та секцій, пов’язаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху.

 

Організація свята можлива завдяки багаторічній та злагодженій співпраці управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та Відділення НОК України у Львівській області. Метою «Олімпійського уроку» та «Олімпійського тижня» є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, формування серед дітей та молоді мотивації до здорового способу життя.

 

*Доручення заступника голови ЛОДА О.О. Стоколос-Ворончук від 11 липня 2018 № 6 Завантажити (з технічних причин файли дійсні 7 днів)