На головну > Новини > На Львівщині розпочалась підготовка до Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень»

12 Липень 2018

Відповідно до доручення заступника голови Львівської облдержадміністрації О.О. Стоколос-Ворончук від 11 липня 2018 № 6, в області розпочалась підготовка  до проведення спортивно-масових заходів у рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень», які традиційно відбуваються з нагоди Дня фізичної культури та спорту на початку вересня. Щорічно свято відзначається в Україні у другу суботу вересня, а цього року припадає на 8 вересня.

Серед низки спортивних заходів: вікторини, диспути, семінари, конкурси, конференції, усні журнали, зустрічі з видатними спортсменами, тренерами, ветеранами та діячами фізичної культури та спорту, міні-турніри, естафети, показові виступи вихованців спортивних шкіл та секцій, пов’язаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху.

Організація свята можлива завдяки багаторічній та злагодженій співпраці управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та Відділення НОК України у Львівській області. Метою «Олімпійського уроку» та «Олімпійського тижня» є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, формування серед дітей та молоді мотивації до здорового способу життя.

*Доручення заступника голови ЛОДА О.О. Стоколос-Ворончук від 11 липня 2018 № 6 Завантажити (з технічних причин файли дійсні 7 днів)