На головну > Новини > Команда ДЮСШ «Добротвір» перемогла у Всеукраїнських змаганнях «Стрімкі човни» на Львівщині

09 Липень 2018

На Львівщині підведено під сумки Всеукраїнських зональних змагань з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни»,   які відбулись на базі Дитячо-юнацької спортивної школи «Добротвір».

Перше місце у стартах виборола команда ДЮСШ «Добротвір», 2-ге - СДЮШОР «Олімп» (м. Луцьк), 3- тє – ДЮСШ міста Хмельницька, і 4-те посіла СДЮШОР «Веслярик».

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, цьогорічні змагання зібрали рекордну кількість учасників – 312 веслярів і традиційно проводились одночасно у 4-х містах України. Зокрема, у Херсоні, Полтаві, Києві та смт. Добротвір Кам’янка-Бузького району на Львівщині.

За результатами цих зональних стартів 3 команди від кожного міста братимуть участь у фінальному Чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР у Києві.

Захід відбувся за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Ольга Мельник управління фізичної культури та спорту ЛОДА