На головну > Новини > На Львівщині перебуває з робочим візитом державний секретар Мінмолодьспорту


На Львівщині перебуває з робочим візитом державний секретар Мінмолодьспорту


09 Липень 2018


9 липня 2018 року на території навчально-спортивного комплексу стадіону «СКІФ» (вул. М. Черемшини, 17)   відбулась робоча нарада з питань розвитку спортивної інфраструктури Львова та Львівської області, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та інших джерел.


Нараду проведено за головування заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук та державного секретаря Мінмолодьспорту Олега Немчінова, який цими днями перебуває з робочим візитом на Львівщині.


Відповідно до порядку денного розглянуто актуальні питання розвитку спортивної інфраструктури Львівщини, які внесені до програми фінансування за рахунок коштів ДФРР, а також обговорено вирішення проблемних питань щодо стадіону «СКІФ» та ДП «Арена Львів».


Серед доповідачів були: проректор з адміністративно-господарської роботи Львівського державного університету фізичної культури Ірина Оленич, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім'як та заступник директора з комерційних питань ДП "Арена Львів" Олексій Семенюк.


За підсумками наради визначено відповідні доручення.

 

Ольга Мельник управління фізичної культури та спорту ЛОДА