На головну > Новини > На Львівщині понад 300 юних веслярів змагаються у Всеукраїнському старті «Стрімкі човни»

07 Липень 2018

У суботу, 7 липня, на базі Дитячо-юнацької спортивної школи «Добротвір» (смт. Добротвір, вул. Озерна,4) відбулось урочисте відкриття Всеукраїнських зональних змагань з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни».

Цьогоріч змагання зібрали рекордну кількість учасників – 312 веслярів та проводяться одночасно у 4-х містах України. Зокрема, у Херсоні, Полтаві, Києві та смт. Добротвір Кам’янка-Бузького району на Львівщині.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як та зауважив, що база ДЮСШ «Добротвір» має потенціал щодо надання їхньому закладу фізичної культури і спорту статусу бази олімпійської підготовки.

Серед почесних гостей змагань були: голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович, член виконкому НОК України у Львівській області, голова Федерації веслування на байдарках та каное Львівщини Володимир Милян та завідувач сектору молоді та спорту Кам’янка-Бузької РДА Тарас Койда.

Варто зазначити, за результатами цих зональних стартів визначаться 3 команди-учасники фінального Чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР у Києві. Переможців буде визначено у двох вікових групах, які змагались у Всеукраїнських змаганнях «Стрімкі човни» на дистанції 200, 500 та 1000 метрів.

Захід відбувся за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту