На головну > Новини > У селі Сапіжанка Кам’янка-Бузького району облаштовують футбольний майданчик

У селі Сапіжанка Кам’янка-Бузького району облаштовують футбольний майданчик

07 Липень 2018

В рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» на Львівщині тривають роботи з облаштування та будівництва нових спортивних об’єктів.

Сьогодні, 7 липня, під час візиту в Кам’янка-Бузький район начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, перевірив будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Сапіжанка на вул. Володимира Великого, яке реалізується за кошти державної програми будівництва футбольних полів.

Під час обстеження об’єкту також були присутні голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович, завідувач сектору молоді та спорту Кам’янка-Бузької РДА Тарас Койда та голова Дернівської сільської ради Віталій Шульган.

Загальна вартість робіт становить 1 499 000 грн, з них 337 000 грн. з обласного бюджету, 413 000 грн. з місцевого та 749 000 грн. – державного. Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям відбудеться незабаром.

Нагадаємо, цього року за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» на Львівщині вже відкрито майданчики у Трускавці, у селі Пеняки Бродівського району та селі Дуліби, що на Жидачівщині.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту