На головну > Новини > Збірна команда Львівської області виборола понад 20-ть нагород на Чемпіонаті та Кубку України з вільної боротьби

07 Липень 2018

Впродовж, 3-6 липня, у спортивному комплексі Хмельницького національного університету відбувався Чемпіонат України серед жінок та Кубок України серед чоловіків з вільної боротьби.   Змагання були етапом відбору до Чемпіонату Світу серед дорослих.

Мета чемпіонату – популяризація боротьби вільної в Україні, поліпшення навчально-спортивної роботи фізкультурних організації та підвищення спортивної майстерності провідних борців України.

Збірна команда Львівської області у чемпіонаті України серед жінок виборола 17 нагород, серед яких 4 золотих, 7 срібних та 6 бронзових.