На головну > Новини > Збірна команда Львівської області виборола понад 20-ть нагород на Чемпіонаті та Кубку України з вільної боротьби

07 Липень 2018

Впродовж, 3-6 липня, у спортивному комплексі Хмельницького національного університету відбувався Чемпіонат України серед жінок та Кубок України серед чоловіків з вільної боротьби.   Змагання були етапом відбору до Чемпіонату Світу серед дорослих.

Мета чемпіонату – популяризація боротьби вільної в Україні, поліпшення навчально-спортивної роботи фізкультурних організації та підвищення спортивної майстерності провідних борців України.

Збірна команда Львівської області у чемпіонаті України серед жінок виборола 17 нагород, серед яких 4 золотих, 7 срібних та 6 бронзових.

50 кг

Вовчак Романа

76 кг
Шустова Анастасія

В рамках Кубку України серед чоловіків збірна команда Львівської області також завоювала 4 медалі: одну золоту та 3 бронзові нагороди.

61 кг
Блажейко Андрій
Гурський Ярослав
65 кг
Гурський Віталій

125 кг
Сидоренко Павло

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації щиро вітає збірну команду Львівської області та тренерський склад з успішним виступом!!!

За матеріалами: Lviv Wrestling Association