На головну > Новини > До уваги державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування!


До уваги державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування!


06 Липень 2018


Постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 р. № 482 внесені зміни до постанови від 01.04.2013 р. № 255 в частині організації вступу до Інституту на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» :

 

  •  строк навчання скорочений до 1 року 4 місяців (замість 2,5 років; вступники 2018 року завершать навчання у грудні 2019 року);
  •  зняті обмеження щодо віку вступників (було обмеження – до 45 років);
  •  зняті обмеження щодо груп оплати праці чи категорій посад вступників на денну форму навчання (слухачі денної форми навчання отримуватимуть стипендію в розмірі 2700 грн. при цьому їм не потрібно звільнятись із займаних посад; гнучкий графік освітнього процесу дозволить поєднувати роботу з навчанням).

 

Крім того, рішенням Приймальної комісії прийом заяв для вступу на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» продовжено до 19.07.2018 р.  для:

  • вступників на денну форму навчання;
  • вступників на заочну і вечірню форми навчання за державним замовленням Національної академії державного управління при Президентові України (державні службовці 1-5 груп оплати праці та посадові особи місцевого самоврядування I-IV категорій посад).

 Електронна заява на вступ (заповнення форми дає можливість обрати дату проходження вступних випробувань) ...

Джерело: http://www.lvivacademy.com/