На головну > Новини > На скайп-нараді управління фізичної культури та спорту обговорено підготовку до засідання колегії

05 Липень 2018

Сьогодні під головуванням начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадмінстрації Романа Хім’яка відбулась щотижнева обласна галузева скайп-нарада.

У нараді брали участь керівники структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міствиконкомів міст обласного значення, центру «Інваспорт» та «Спорт для всіх».

Під час наради розглянуто актуальні питання щодо реалізації обласної програми «Спортивний майданчик» на 2018 рік.

Окрім цього, обговорено підготовку до засідання колегії управління фізичної культури та спорту ЛОДА, яка відбудеться 26 липня у Пустомитівському районі.

За підсумками скайп-наради визначено до виконання відповідні доручення.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту