На головну > Новини > Ветерани-легкоатлети Львівщини повернулися з медалями чемпіонату України з 48-годинного бігу

04 Липень 2018

1 липня 2018 року у місті Вінниця завершився чемпіонат України з 48-годинного бігу. Команду Львівщини представляли Ольга Стадник, Лариса Лабарткава та Олексій Сигал.

Львів’янка Ольга Стадник на цьому чемпіонаті встановила новий рекорд траси й виборола 1 місце у віковій категорії 60+, встановивши рекорд України у цій категорії. За відведений час Ольга Стадник змогла пробігти 250,176 км. Лариса Лабарткава, якій виповнилось 69 років пробігла 229,037 км, а Олексій Сикал подолав 161,786 км.

В командному заліку ветерани спорту Львівської області змогли вибороти «срібло» чемпіонату, поступившись марафонцям з м. Києва.

Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени із 17 областей України, а також зарубіжні учасники з Білорусі, Чехії, Естонії та Польщі.

Вітаємо учасників від Львівщини та бажаємо подальших спортивних досягнень!

Наталія Романко, обласний центр «Спорт для всіх»