На головну > Новини > 26 липня відбудеться засідання Колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації

04 Липень 2018

26 липня 2018 року в приміщенні Наварійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - гімназії Пустомитівського району Львівської області  (с. Наварія, вул. Музична, 20) відбудеться виїзне засідання Колегії управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Під час засідання планується обговорити такі питання порядку денного:

1. Про хід підготовки спортсменів Львівщини до участі в ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року (1-12 жовтня, м. Боенос-Айрес, Аргентина) та до участі представників Львівщини у ІІІ Іграх Нескорених (Invictus Games) для військовослужбовців та ветеранів військових дій (20-27 жовтня, Сідней, Австралія).

2. Стан та перспективи розвитку веслування в області.

3. Про антидопінговий контроль у спорті.

4. Різне.

Ольга Любичанківська, головний спеціаліст управління, секретар Колегії