На головну > Новини > Представники Львівщини вибороли нагороди на командному чемпіонаті України з легкої атлетики (ПІДСУМКИ)

02 Липень 2018

25-26 червня в Кропивницькому відбувся один з основних національних стартів літнього легкоатлетичного сезону   – командний чемпіонат України, а також особистий чемпіонат України з багатоборств. Про виступ львівської збірної в Кропивницькому читайте далі.

Вдало у кропивницькому виступили спортсмени з видів витривалості. Тут львів'яни набрали 850 очків та стали третіми у командному заліку, поступившись лише командам Київської (910 очок) та Харківської областей (980 очок). Значною мірою доклались до цього результату вихованці Віталія Тарнакіна: Роман Ростикус здобув золото на дистанції 3000 метрів з перешкодами (8:57.50) а Костянтин Коляда  у бігу на 5000 метрів (14:30.52), а Орися Дем'янюк, яка лише за два дні до Командного Чемпіонату виборола медаль міжнародної матчевої зустрічі у Мінську, і тут здобула бронзову нагороду в бігу на 1500 метрів (4:29.13).

У десятиборстві на найвищу сходинку п'єдесталу піднявся Василь Іваницький, який набрав 7708 очків. Також першим став Вадим Кравчук, який у стрибках у висоту  зумів показати кращий результат сезону і подолав планку на висоті 220см.

Бронзові нагороди вибороли також:

• Голембовська Оля у метанні спису (47.92),
  • Племянник Ірина після виступу міжнародній матчевої зустрічі у Мінську на дистанції 3000 метрів з перешкодами (11:07.65)
  • Естафетна команда 4х400м. (Механчук Рената, Коваль Лілія, Остимчук Іванна, Харченко Романа - 3:54.53)

Джерело: flalo.lviv.ua