На головну > Новини > На Стрийщині у Дашаві відкрито спортивний майданчик за обласною програмою

На Стрийщині у Дашаві відкрито спортивний майданчик за обласною програмою

01 Липень 2018

У Львівській області з’явився ще один спортивний об’єкт в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017- 2021 роки.  Урочисте відкриття відбулось сьогодні, 1 липня, у селищі міського типу Дашава Стрийського району.

За словами директора ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадима Климовича, загальна вартість об'єкту становить 1 млн. 350 тис. грн., з них 500 тис. грн. з обласного бюджету, і 850 тис. грн. – з місцевого.

Окрім цього, поряд зі спортивним майданчиком розміщений тренажерний майданчик, побудований за місцеві кошти. Загальна вартість становить 180 тис. грн. (з них 52 тис. грн. – тренажерне обладнання, а решта – основа, огорожа та бруківка).

Нагадаємо, нещодавно депутати підтримали пропозицію управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА щодо дофінансування обласної програми «Спортивний майданчик» на 1 млн. 450 тис. грн.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту