На головну > Новини > На Львівщині урочисто нагородили переможців Кубку регіонів ФФУ

На Львівщині урочисто нагородили переможців Кубку регіонів ФФУ

29 Червень 2018

29 червня в актовій залі Львівської облдержадміністрації відбулось урочисте відзначення збірної команди Львівської області з футболу – переможців Кубку регіонів ФФУ.

Урочисту церемонію проведено під головуванням голови Львівської обласної державно адміністрації Олега Синютки, та за участю голови Федерації футболу Львівської області Олександра Шевченка і начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Романа Хім’яка.

Збірна команда Львівської області з футболу була нагороджена подяками Голови облдержадміністрації. Також вручено почесної грамоти облдержадміністрації: головному тренеру збірної команди Львівської області з футболу Віталію Пономарьову та голові Федерації футболу Львівської області Олександру Шевченку.

Окрім цього, футболістам збірної вручено 21 посвідчення «Кандидат в майстри спорту України».

Нагадаємо, збірна команда Львівської області здобула право представляти Україну в розіграші Кубка регіонів УЄФА сезону-2018/2019. Зокрема, відбірний етап Кубку регіонів УЄФА відбудеться у Львові 2—8 жовтня 2018 року. За результатами жеребкування, збірна команда Львівської області виступатиме у кваліфікаційній групі 6. Серед суперників будуть команди з Іспанії, Азербайджану та Фінляндії. Путівку до вирішального раунду отримає лише переможець групи. Фінальні змагання престижного європейського аматорського турніру пройдуть у червні 2019 року.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту