На головну > Новини > В обласному центрі Львівщини відбудуться міські змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

23 Лютий 2012

28 лютого о 12 годині на базі загальноосвітньої школи №81 м. Львова (вул. Мазепи, 1-а) розпочнеться міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». У заході візьмуть участь 6 команд – переможці районних змагань з шести адміністративних районів міста Львова. У кожній команді змагатимуться по 12 школярів 5-6 класів (6 дівчаток та 6 хлопчиків).

Програма заходу передбачає презентацію команди, спортивну естафету та олімпійську вікторину.

На заході будуть присутні почесні гості - уславлені олімпійці Львівщини, представники влади, керівники відділення НОК України у Львівській області, вчителі-методисти, журналісти.

Довідково:

Ініціатором і засновником Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя" є Національний олімпійський комітет України.

Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – надихнути молодих людей всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.

Програма Заходу на всіх етапах включає три складові: спортивну, освітню та культурну частини, серед яких презентація команди (назва, емблема, девіз), комбінована естафета, рухлива гра, вікторина.

На Львівщині захід відбувається упродовж листопада 2011 року до квітня 2012 року серед учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів кількома етапами: загальношкільний, районний (міський) та обласний.

Після завершення ІІІ обласного етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Національний олімпійський комітет України запросить кращі учнівські команди з усіх областей України для участі у фіналі змагань на базі міжнародного дитячого центру «Артек» влітку 2012 року.