На головну > Новини > На Львівщині розпочався ІІ етап Кубку України зі стрільби з лука, пам’яті Заслуженого тренера України Богдана Кокота

27 Червень 2018

26-30 червня 2018 року в  м. Львові на базі СДЮШОР «Електрон»(вул. Грабовського,11) триватиме ІІ етап Кубку України  зі стрільби з лука «Кубок Заслуженого тренера України  Богдана Кокота».

Сьогодні під час урочистої церемонії відкриття учасників змагань привітали: начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації  Роман Хім’як, голова колегії суддів Федерації стрільби з лука України Віталій Перцовський, голова обласної організації ФСТ «України» Роман Шиманський, провідний тренер штатної збірної команди України зі стрільби з лука Владлен Новаковський, президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко та головний суддя змагань, директор СДЮШОР «Електрон» Надія Кокот.

Організатором заходу виступило Міністерство молоді та спорту України,  за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України, Львівської міської ради, Львівської обласної організації ФСТ «Україна» та Львівської обласної федерації стрільби з лука.

Цьогоріч у змаганнях беруть участь 150 кращих лучників країни, що представляють збірні команди з 11 областей України та Києва. Серед них чемпіон Олімпійських Ігор в Пекіні – Віктор Рубан, бронзовий призер Олімпійських Ігор в Афінах – Олександр Сердюк, чемпіони світу та І Європейських Ігор, учасники Олімпійських Ігор – Маркіян Івашко та Георгій Іваницький, чемпіонки світу та Європи – Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січеннікова, Поліна Родіонова, чемпіони Європи – Юрій Гавелко, Соломія Гнип та багато інших видатних лучників сучасності.

«Кубок Заслуженого тренера України  Богдана Кокота» є одним зі змагань у національному сезоні 2018 року зі стрільби з лука, який включений у систему рейтингової оцінки виступів спортсменів для подальшого розгляду та формування з числа кандидатів, списків членів штатної збірної команди України на 2019 рік.

Після завершення змагань члени збірної команди України зі стрільби з лука вирушають на відбірковий навчально-тренувальний збір, де буде визначено по 4 кращих спортсмени серед чоловіків та жінок для участі в ІVетапі Кубку світу, що відбудеться 16-22 липня 2018 року в німецькому місті Берлін.

Додамо, що змагання пам’яті Заслуженого тренера України Богдана Кокотавідбуватимуться  щоденно о 10 год на вулиці Грабовського,11.

Владлен Новаковський- провідний тренер штатної збірної

команди  України  зі стрільби з лука