На головну > Новини > На Львівщині інваліди праці змагатимуться у всеукраїнській спартакіаді «Сила духу»

27 Червень 2018

Традиційно, 5 липня, у місті Миколаєві Львівської області відбудеться Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці.

Змагання проводитимуть на базі Миколаївської районної дитячо-юнацької спортивної школи, що в Миколаєві на вул. В. Великого, 24.

За попередньою інформацією, на спартакіаду прибуде 60 осіб. Організатором виступив Фонду соціального страхування України, за сприяння Управління виконавчої дирекції фонду у Львівській області.

Програма спартакіади є надзвичайно насиченою, і включає 6 видів спорту: армспорту, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи. Переможців визначатимуть в особисті та командній першості за кожним з видів спорту спартакіади.

Реєстрація учасників розпочнеться о 10 год.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту