На головну > Новини > Стрийщина прийматиме Кубок України з автомодельного спорту (кордові моделі)

Стрийщина прийматиме Кубок України з автомодельного спорту (кордові моделі)

26 Червень 2018

30 червня 2018 року о 9 год на Стрийському стадіоні «Сокіл», що у Стрию на вул.  М. Шашкевича, 20-А, відбудеться урочиста церемонія відкриття Кубка України з автомодельного спорту (кордові моделі).

Змагання проводяться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, національної та обласної федерацій автомодельного спорту, а також за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Стрийської міської ради.

Головний суддя змагань: арбітр національної категорії Ірина Борщ (Стрий).

У боротьбі за нагороди очікується понад 60 спортсменів-автомоделістів із Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Дніпропетровської, Запорізької, Рівненської та Львівської областей.

Змагання у Стрию триватимуть впродовж, 29 червня – 1 липня 2018 року, з 9.00 до 18.30 год.

Контактні особи:  Ігор Сафіяник (тел. 0673465822) та Руслан Каліцун (0970318848)

Оксана Никируй, спеціаліст управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації