На головну > Новини > Відбулися зональні змагання Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців


Відбулися зональні змагання Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців




23-24 червня в рамках святкування 100-річчя державної служби в Україні, відбулися зональні змагання Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців.

 

Організатори змагань: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації (Хімʼяк Р.І.), Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (Первачук В.А.), Миколаївська, Старосамбірська, Сокальська та Пустомитівська райдержадміністрації.

 

Головний суддя – заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» Ігор Власенко (м. Львів).

 

Відповідно до положення про Спартакіаду, змагання проводяться з п’яти видів спорту: футзал, волейбол, шахи, шашки та настільний теніс.

 

Результати зональних змагань  

Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців 2018

 

М. МИКОЛАЇВ

Футзал

Волейбол

1. Сколівський район

2. Дрогобицький район

3. Миколаївський район

1. Дрогобицький район

2. Жидачівський район

3.Миколаївський район

Настільний теніс

чоловіки

жінки

1. Василь Пиріг (Жидачівський район )

2. Володимир Овчаренко (Дрогобичівський район)

3. Богдан Більський (Миколаївський район)

1. Надія Самборська  (Жидачівський район)

2. Зоряна Миськів (Городоцький район)

3.Іванна Івах (Миколаївський район)

Шахи

чоловіки

жінки

1. Михайло Чулінський (Городоцький район)

2. Степан Павлюк (Сколівський район)

3. Ігор Мелешко (Миколаївський район)

1. Ростислава Лалак  (Миколаївський район)

 

Шашки

чоловіки

жінки

1. Віктор Козогладюк (Миколаївський район)

2. Юрій Цимбаліста (Сколівський район)

3. Василь Майкович (Жидачів)

1. Мирослава Ониськів  (Миколаївський район)

2. Тетяна Карабін (Жидачів)

3. Маряна Марценяк (Городоцький район)

 

М. СТАРИЙ САМБІР

Футзал

Волейбол

  1. Самбірський район

2. Старосамбірський район

3. Турківський район

4. Яворівський район

1. Турківський район

2. Старосамбірський район

3. Самбірський район

4. Яворівський район

Настільний теніс

чоловіки

жінки

1. Василь Поточний (Турківський район)

2. Андрій Шурканський (Самбірський район)

3. Артем Дя'ченко (Старосамбірський район)

1. Галина Жигайло  (Самбірський район)

2. Уляна Костьович (Турківський район)

3. Наталя Васурчак (Старосамбірський район)

Шахи

чоловіки

жінки

1. Василь Ладанай (Самбірський район)

2. Петро Куровець (Старий Самбір)

3. Олег Рогач (Турківський район)

1. Леся Ленартович (Самбірський район)

2. Іавнна Козак (Турківський район)

3. Уляна Дя'кун (Старосамбірський район)

Шашки

чоловіки

жінки

1. Петро Писанчин (Турківський район)

2. Андрій Янів (Старосамбірський район)

3. Андрій Кузьо (Самбірський район)

1. Олександра Цюняк (Турківський район)

2. Галина Васюник (Самбірський район)

3. Галина Назаренко  (Старосамбірський район

 

 

М. ПУСТОМИТИ

Футзал

Волейбол

1. Пустомитівський район

2. Буський район

1. Пустомитівський район

2. Стрийський район

Настільний теніс

чоловіки

жінки

1. Олександр Науменко (Перемишлянський район)

 

1. Маряна Дзвонік (Перемишлянський район)

Шахи

чоловіки

жінки

1. Євген Гладиш (Пустомитівський район)

2. Олександр Гозов (Стрийський район)

 

1. Оксана Демкович (Перемишлянський район)

2. Богдана Тепла (Стрийський район)

Шашки

чоловіки

жінки

1. Любомир Максим (Пустомитівський район)

2. Володимир Кубай (Стрийський район)

1. Ірина Оленчин (Перемишлянський район)

2. Ірина Курилас (Пустомитівський район)

 

М. СОКАЛЬ

Футзал

Волейбол

1. Кам'янко-Бузький район

2. Сокальський район

3. Бродівський район

1. Сокальський район

2. Жовківський район

 

Настільний теніс

чоловіки

жінки

1. Остап Величко  (Сокальський район)

2. Михайло Чунгін (Бродівський район)

3. Василь Кісіль (Жовківський район)

1. Маряна Копейка  (Сокальський район)

2. Ольга Калиновська (Жовківський район)

3. Наталя Ковальська (Бродівський район)

Шахи

чоловіки

жінки

1. Микола Радіоноський  (Жовківський район)

2. Володимир Огинський (Сокальський район)

 

1. Ірина Маслюк (Жовківський район)

2. Наталя Богатирьова (Бродівський район)

3. Мирослава Ковальчук  (Сокальський район)

Шашки

чоловіки

жінки

1. Михайло Чунгін (Бродівський район)

2. Андріан Керницький (Жовківський район)

3. Андрій Кавецький  (Сокальський район)

1. Оксана Проказюк (Радехівський район)

2. Наталя Конічек (Сокальський район)

3. Наталя Гудима (Бродівський район)

 

На жаль, у змаганнях обласної Спартакіади серед команд державних службовців не взяли участь представники Мостиського району.

 

Переможці зональних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців, які відбудуться 2 вересня 2018 року у місті Львові.

 

Фінальні змагання Всеукраїнської Спартакіади серед обласних команд державних службовців відбудуться 25-29 вересня 2018 року в місті Ужгороді.

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури  та спорту ЛОДА