На головну > Новини > Відбудеться урочисте відзначення збірної команди Львівщини –переможців Кубку регіонів ФФУ

У п’ятницю, 29 червня, за участю голови Львівської обласної державно адміністрації Синютки Олега Михайловича   та голови Федерації футболу Львівської області Шевченка Олександра Яковича, відбудеться урочисте відзначення збірної команди Львівщини з футболу – переможців Кубку регіонів ФФУ.

Місце проведення: м. Львів, вул. Винниченка, 18, 257 каб.

Початок о 12 годині.

Запрошуються представники засобів масової інформації.

Довідково:

Збірна команда Львівської області здобула право представляти Україну в розіграші Кубка регіонів УЄФА сезону-2018/2019. Зокрема, відбірний етап Кубку регіонів УЄФА відбудеться у Львові 2—8 жовтня 2018 року. За результатами жеребкування, збірна команда Львівської області виступатиме у кваліфікаційній групі 6. Серед суперників будуть команди з Іспанії, Азербайджану та Фінляндії. Путівку до вирішального раунду отримає лише переможець групи. Фінальні змагання престижного європейського аматорського турніру пройдуть у червні 2019 року.

Прес-служба

Управління фізичної культури та спорту

Львівської облдержадміністрації