На головну > Новини > На Львівщині завершився відкритий кубок області з мотоциклетного спорту

На Львівщині завершився відкритий кубок області з мотоциклетного спорту

24 червня 2018 року під егідою Міністерства молоді та спорту України, федерації мотоциклетного спорту України,   львівського обласного осередку ФМСУ та за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, на території кар’єру поблизу с. Виннички Пустомитівського району Львівської області, успішно завершився відкритий кубок Львівської області з мотоциклетного спорту у дисципліні екстремальне ендуро «Драйв Родео».

Головним суддею змагань був Богдан Володимирович Бацик (м. Львів).

Організатори підготували складну, але водночас видовищну трасу. Саме це й додало змаганням особливого драйву та азарту. Нелегка, динамічна траса з великою кількістю поворотів та перепадів висот, дала можливість випробувати свої сили як професіоналам, так і аматорам на мотоциклах у дисципліні екстремальне ендуро.

Загалом у відкритому кубку Львівської області з мотоциклетного спорту у дисципліні екстремальне ендуро «Драйв Родео» взяло участь 55 спортсменів із Київської, Донецької, Одеської, Львівської, Волинської, Вінницької, Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської областей та міста Києва.

Результати розподілились таким чином:

КЛАС «ПРОФІ »:

1. Вачков Орест (м. Львів, Львівська обл.)

2. Івахів Перто (м. Винники, Львівська обл.)

3. Хоромей Юрій (м. Тячів, Закарпатська обл.)

КЛАС«початківець»:

1. Лавришин Андрій (м. Тячів, Закарпатська обл.)

2. Попович Назар  (м. Ясіння, Закарпатська обл.)

3. Чабан Володимир (м. Львів, Львівська обл.)

КЛАС «дорожні мотоцикли»:

1. Бельченко Олексій (м. Львів, Львівська область)
  2. Клименко Юрій (м. Львів, Львівська область)
  3. Дорогань Володимир (м.Біла Церква. Київська обл.)

ДОВІДКОВО:

Ендуро  (лат. Indurare– винести, витримати, витерпіти)  –дисципліна мотоспорту і велоспорту, змагання, які проходять на дорогах з різним покриттям і по пересіченій місцевості, з дотриманням заданого графіку руху на великі відстані впродовж декількох днів.

Для цієї дисципліни використовують відповідну спортивну мотоциклетну (велосипедну) техніку. Окрім змагання на регулярність руху, в ендуро включено виконання в найкоротший час умов додаткових змагань.

Оксана Никируй, спеціаліст управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації