На головну > Новини > Представниця Львівщини виборола першу нагороду на Кубку світу серед юніорів з кульової стрільби

26 Червень 2018

Першу нагороду Кубка Світу зі стрільби кульової серед юніорів, що триває в м. Зуль, Німеччина – виборола збірна команда України.

У стрільбі з довільного пістолета у вправі МП-6 на дистанції 50 м збірна команда України  в складі львів’янки Марії-Соломії Возняк (СДЮШОР «Сигнал»), Анастасії Семчишиної (Рівненська) та Надії Шаманової (Полтавська) виборола ІІІ командне місце.

Українські спортсменки показали гідний рівень своєї майстерності, що допомогло їм принести збірній команді України бронзові нагороди Кубку світу.

Владлен Новаковський - провідний тренер штатної збірної  команди України