На головну > Новини > Львівщина приймала фінал Кубку України з водного поло серед чоловічих команд

Львівщина приймала фінал Кубку України з водного поло серед чоловічих команд

24 Червень 2018

23 – 24 червня у відкритому басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулись фінальні змагання Кубку України з водного поло серед чоловічих команд.

У турнірі брали участь чотири команди: львівське «Динамо», збірна Харківської області та дві команди-переможці кваліфікаційних змагань – ВК «Маріуполь» та НТУ-ХПІ Харків.

Серед глядачів були присутні: начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, народні депутати України – Микола Величкович та Оксана Юринець.

Команда ватерполістів львівського «Динамо» рішуче змагалась за 1-ше місце Кубку України з водного поло серед чоловічих команд. Проте поступилаль збірній Харківської області з рахунком 7:12, на користь суперника.

Тим не менш, 27 травня 2018 року, ВК «Динамо» став чемпіоном ватерпольної Суперліги України сезону 2017/2018.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту