На головну > Новини > Фахівців управління фізичної культури та спорту відзначено з нагоди 100-річчя Державної служби України

23 Червень 2018

Колектив управління фізичної культури та спорту взяв участь в урочистостях, присвячених 100-річчю Дня державної служби України.

У вітальному слові до держслужбовців звернувся перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Опісля, керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська, нагородила подяками голови ЛОДА двох працівників управління фізичної культури та спорту. Зокрема, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби України, відзначений: головний спеціаліст відділу спорту та проведення заходів Андрій Тур та провідний спеціаліст відділу спорту та проведення заходів Олег Кисіль.

Нагадаємо, День державної служби України відзначається щорічно 23 червня.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту