На головну > Новини > На Львівщині обговорено розвиток олімпійських видів спорту та інфраструктури

На Львівщині обговорено розвиток олімпійських видів спорту та інфраструктури

23 Червень 2018

Сьогодні на Львівщині, з нагоди святкування Олімпійського дня, з робочим візитом перебуває президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Напередодні ввечері відбулася зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з президентом Національного Олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, начальником управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Романом Хім’яком та головою відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області Юрієм Турянським.

Під час зустрічі обговорено перспективи розвитку олімпійських видів спорту, а також розвиток інфраструктури для спорту вищих досягнень та масового спорту. Окрім цього, поспілкувались про покращення умов праці тренерів та підвищення можливостей області для проведення світових та континентальних змагань.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту