На головну > Новини > На обласній скайп-нараді управління фізичної культури та спорту ЛОДА розглянуто підготовку до Олімпійського дня

21 Червень 2018

У четвер, 21 червня, відбулась обласна галузева скайп-нарада, за участю керівників структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту  райдержадміністрацій та міствиконкомів міст обласного значення, відділення НОК України у Львівській області, центру «Інваспорт» та «Спорт для всіх».

Під час наради розглянуто питання щодо стану реалізації Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки у 2018 році.

Опісля, учасники обговорили проведення спортивно-масових заходів з нагоди святкування Дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету (23 червня) «Олімпійський день-2018».

Нагадаємо, в рамках Олімпійського дня на Львівщину прибуває Президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту